Valsts policija aizturējusi likvidējamās maksātnespējīgās "Trasta komercbankas" administratoru Ilmāru Krūmu un vēl vienu maksātnespējas procesa administratoru Māri Sprūdu. Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins medijiem apliecināja, ka Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde trešdien, 7.jūnijā, veica virkni procesuālo darbību saistībā ar iepriekš ierosināto kriminālprocesu par noziedzīgiem nodarījumiem, kas izdarīti maksātnespējas procesā.

 

Lai atrastu trūkstošo finansējumu veselības aprūpes nozarei, būs jāizšķiras par pievienotās vērtības nodokļa vai sociālā nodokļa celšanu, un neviens no šiem lēmumiem nebūs populārs, bet kādam tas jāizdara, intervijā raidījumā Labrīt norādīja premjerministrs Māris Kučinskis.

Savukārt finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola raidījumā "Rīta Panorāma" norādīja, ka sociālo iemaksu palielināšana par vienu procentpunktu, lai rastu finansējumu veselības nozarei, esot vislabākais un taisnīgākais variants. Iespējams, neviens no šiem variantiem netiks realizēts.

 

Divdesmitā dzimšanas diena uz mūžu paliks atmiņā Jeļenai Ostapenko, jo Latvijas uzlecošā zvaigzne apaļo gadskārtu ceturtdien atzīmēs profesionālai tenisistei vispiemērotākajā vietā - Parīzes "Roland Garros" tenisa stadiona centrālajā kortā, cīnoties Francijas atklātā čempionāta pusfinālā. Uzvaras gadījumā Ostapenko jau nepilnā pusgadā būs sasniegusi sev pirms sezonas sākuma izvirzīto mērķi. 

... Un ko domā Tu? Aktuāli notikumi, kurus izvēlamies no katras dienas notikumu klāsta. Gaidām jūsu domas un viedokļus raidījumā ...un ko domā Tu?. Ētera tālruņi 67222888 un 67225599.