Centrālā vēlēšanu komisija nolēmusi izsludināt atkārtotas vēlēšanas Ķekavas novada 785.iecirknī. Lūgumu atcelt vēlēšanas šajā iecirknī bija izteikusi nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) deputāta kandidāte Ieva Arnte.

 

Rīgas sabiedriskajā transportā šogad maijā pieķerti 897 bezbiļetnieki, kas ir četras reizes mazāk nekā aprīlī un 7,4 reizes mazāk nekā pērn maijā, liecina pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" apkopotie dati. Maijā sabiedriskajā transportā kopumā esot veiktas 28 900 pārbaudes, kas ir par 7980 pārbaudēm vairāk nekā mēnesi iepriekš, taču neskatoties uz pārbaužu daudzumu pieķerto bezbiļetnieku skaits ir būtiski mazāks, nekā parasti.

 

Nākamnedēļ ar mērķi panākt noraidījumu Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšlikumam, kas paredz atļaut cirkos izmantot tādus savvaļas dzīvniekus, kuru sarakstu noteiks Ministru kabinets, cilvēki stundām ilgi uzturēsies šaurā metāla būrī pie Saeimas.

 

Pasaulē pelnošākais un, iespējams, arī pats populārākais sportists Krištianu Ronaldu otro reizi ieradies Rīgā. Ja pirmajā reizē viņš ieradās kā uzlecoša zvaigzne, tad tagad ir savas karjeras pilnbriedā. No savu elku pielūgsmes Portugāles futbola zvaigzne neizmuka arī Rīgā – pārvietošanās iespējama tikai apsardzes pavadībā, bet ik uz soļa gatavs ielenkt spiedzošs fanu pūlis. Kādam no futbolista talanta pielūdzējiem tika arī īsts laimes bridis – pirms došanās uz treniņu, Ronaldu vairākiem līdzjutējiem sniedza autogrāfus, raksta la.lv.

... Un ko domā Tu? Aktuāli notikumi, kurus izvēlamies no katras dienas notikumu klāsta. Gaidām jūsu domas un viedokļus raidījumā ...un ko domā Tu?. Ētera tālruņi 67222888 un 67225599.