Atzinums no Eiropas Komisijas (EK) par plānoto nodokļu reformu nav bijis, tāpēc nav saprotams, kā EK pārstāvniecība Latvijā izplata savas ziņas, šodien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Premjers norādīja, ka atzinumu par EK izteikumu pamatotību šobrīd nav iespējams dot.

Krievija praktiski pilnībā pārtraukusi kravu sūtīšanu pa dzelzceļu uz Latvijas ostām, liecina pārvadājumu statistikas dati, ziņo “Meduza.io”. Vēl šā gada martā uz ostām Ventspilī un Rīgā bija nosūtīti 1,2 miljoni tonnu kravu, bet līdz maija vidum tie ir tikai 45,7 tūkstoši tonnu. Strauju kravu apjomu strauju sarukumu apstiprināja arī Rīgas brīvostas Mārketinga departamenta direktors Edgars Sūna.

Donalds Tramps 20. maijā ieradās Saūda Arābijā, kas ir viņa pirmā ārvalstu vizīte pēc stāšanās ASV prezidenta amatā. Saūda Arābijas amatpersonas Trampa vizīti raksturojušas kā vēsturisku, cerot, ka tā stiprinās attiecības ar ASV, kas saasinājās, kad iepriekšējais ASV prezidents Baraks Obama izvēlējās veidot atvērtākas attiecības ar Irānu, kas ir Saūda Arābijas sāncense. Savukārt šonedēļ Tramps ieradās vizītē Izraēlā, kur, cenšoties atdzīvināt Tuvo Austrumu miera procesu, viņš apmeklēja Jeruzalemi un Rietumkrastu. Diemžēl nopēlumu Izraēlā un sociālajos tīklos izpelnījies ASV prezidenta Donalda Trampa ieraksts Jeruzalemes holokausta memoriāla "Yad Vashem" viesu grāmatā. 

... Un ko domā Tu? Aktuāli notikumi, kurus izvēlamies no katras dienas notikumu klāsta. Gaidām jūsu domas un viedokļus raidījumā ...un ko domā Tu?. Ētera tālruņi 67222888 un 67225599.