Pašreizējam Rīgas domes vadošajam politiskajam spēkam "Saskaņa"/"Gods kalpot Rīgai" ("Saskaņa"/GKR) pašvaldību vēlēšanās izdevies iegūt vairākumu balsu, vienlaikus tas galvaspilsētas domē ir zaudējis septiņus mandātus, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati. Pēc balsu saskaitīšanas visos 158 Rīgas iecirkņos šis politiskais spēks saņēmis 50,85% atbalstu. Tas nozīmē, ka "Saskaņa"/GKR nākamajā Rīgas domes sasaukumā iegūs 32 deputātu mandātus. Daudzus tvitera lietotājus neapmierina vēlēšanu rezultāti, tāpēc tie plāno deklarēt savu dzīvesvietu citā pašvaldībā, lai nemaksātu nodokļus Ušakova pārvaldītajai Rīgas pašvaldībai. Arī Tieslietu ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Iesalnieks (VL-TB/LNNK) paziņojis, ka nevēlas maksāt nodokļus Rīgas pašvaldībai.

Partijas "KPV.LV" līdera Artusa Kaimiņa sociālā tīkla "Facebook" kontā publiskots ieraksts, ka viņš noliek Saeimas deputāta mandātu. Kaimiņa partijas biedrs Atis Zakatistovs aģentūrai LETA norādījis, ka tas ir pārpratums un ierakstu varētu būt veicis kāds cits cilvēks. Neesot izslēgts, ka konts uzlauzts.

Latvijas pilsoņi terora aktos Londonā nav cietuši, taču Latvijas Ārlietu ministrija svētdien, 4. jūnijā, atkārtoti izplatīja brīdinājumu ceļotājiem, norādot, ka Apvienotajā Karalistē valdības noteiktais terorisma draudu līmenis ir augsts. Sevišķi piesardzīgiem ir jābūt, apmeklējot publiskus pasākumus un izmantojot sabiedrisko transportu. Dodoties uz ārvalstīm, stingri ieteikts iegādāties dzīvības un veselības apdrošināšanas polisi.