Šodien vizītē Latvijā ieradās Ukrainas prezidents Petro Porošenko un viņa kundze Marina Porošenko. "Latvija ir efektīvs advokāts Ukrainas pozīcijai Eiropas Savienībā, tāpēc Latvijas atbalsts eirointegrācijas jautājumos Ukrainai ir ļoti nozīmīgs, tiekoties ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni sacīja Ukrainas prezidents Petro Porošenko. Savukārt Raimonds Vējonis atzīst, ka “jāsaglabā starptautiskā solidaritāte un vienota Eiropas Savienības politika attiecībā pret Ukrainu".

Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss pērn atalgojumā no uzņēmuma saņēmis 1,042 miljonus eiro, kas ir par 23,5% vairāk nekā 2015. gadā, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā amatpersonas deklarācija. Savukārt telekomunikāciju uzņēmuma "Lattelecom" valdes priekšsēdētāja Jura Gulbja atalgojums pērn bija 313 242 eiro. Viņa atalgojums pērn sarucis par 190 583 eiro - 2015. gadā Gulbja alga bija 503 825 eiro.

Vēsturnieks Edgars Engīzers pamanījis nepatiesības sadaļā "Diena vēsturē", kas tiek rādīta uz Rīgas sabiedriskajā transportā izvietotajiem ekrāniem, vēsta laikraksts "Latvijas Avīze". Vēsturnieka neizpratni raisījis šā gada 22. martā mikroautobusu informatīvajos ekrānos latviešu un krievu valodā publicētais "fakts" – "1939. gada 22. martā Otrajā pasaules karā Vācija atņem Lietuvai Klaipēdu".

... Un ko domā Tu? Aktuāli notikumi, kurus izvēlamies no katras dienas notikumu klāsta. Gaidām jūsu domas un viedokļus raidījumā ...un ko domā Tu?. Ētera tālruņi 67222888 un 67225599.