Maijā Zemgales tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nodeva krimināllietu pret personu grupu, kas vairāku gadu garumā nodarbojās ar naudas izspiešanu no personām, kas, galvenokārt, no apsūdzētajām personām bija iegādājušās nelikumīgus alkoholiskos dzērienus un cigaretes. Viena no cietusīm pensionārēm tiesā norādījusi, ka izspiedēji un paverdzinātāji situši a ar boksa cimdiem rokās, bet pavēles par naudas izspiešanu un sišanu esot devis grupas līderis, kuram pārējie klausījuši.

ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien NATO samitā asi kritizēja alianses dalībvalstis par nepietiekami lielajiem ieguldījumiem aizsardzībā. NATO dalībvalstis piekritušas līdz decembrim iesniegt rīcības plānu alianses noteiktā mērķa sasniegšanai aizsardzības budžetos. Plānos tiks izklāstīts, kā alianses dalībvalstis gatavojas līdz 2024.gadam panākt aizsardzības izdevumu palielināšanu līdz 2% no iekšzemes kopprodukta.

Ozolnieku novada iedzīvotājus satraukusi fotogrāfija, kas nonākusi plašākas sabiedrības redzeslokā. Tajā gandrīz kails, ar puķu vāzi aizsedzot vien ķermeņa vārīgākās daļas, redzams Latvijas Zemnieku savienības pašvaldību vēlēšanu saraksta kandidāts – Ānes kultūras nama direktors Raivis Zigmunds. Fotogrāfija atradusies kādā Ānes ciema bērnudārzā.

... Un ko domā Tu? Aktuāli notikumi, kurus izvēlamies no katras dienas notikumu klāsta. Gaidām jūsu domas un viedokļus raidījumā ...un ko domā Tu?. Ētera tālruņi 67222888 un 67225599.