Koalīcijā esošā "Vienotība" tomēr neatbalsta Finanšu ministrijas (FM) izstrādātās nodokļu reformas pamatnostādnes. To 2. maijā pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (Zaļo un zemnieku savienība) paziņoja "Vienotības" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa.

Pirmdien Latvijas pārstāvji starptautiskajā "Eirovīzijas" dziesmu konkursā – grupa "Triana Park" – sāka mēģinājumus, bet negaidīti vērīgāko skatītāju uzmanību piesaistījusi kāda neparasta detaļa uz skatuves muzikālās apvienības priekšnesuma laikā.  Īsi pēc "Triana Park" pirmā mēģinājuma "Eirovīzijas" oficiālajā "Twitter" profilā tika publicēts foto no grupas uzstāšanās, kas izpelnījies gana lielu ievērību.

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs nosaucis 25 spēlētājus, kuri dosies uz pasaules čempionātu Ķelnē. Kā pēdējos viņš no izlases atskaitījis aizsargu Ēriku Ševčenko un uzbrucējus Edgaru Kuldu un Rodrigo Ābolu, informē Latvijas Hokeja federācija.

ASV Valsts Departaments 1. maijā brīdinājis pilsoņus uzmanīties no iespējamajiem teroraktiem, ceļojot pa Eiropu. Valsts departamenta paziņojumā minēti nesenie incidenti Francijā, Krievijā, Zviedrijā un Apvienotajā Karalistē un norādīts, ka teroristu grupējumi "Islāma valsts" un "Al Qaeda" spēj izplānot un īstenot teroraktus Eiropā. Departamenta iepriekšējais brīdinājums par ceļošanu Eiropā attiecās uz ziemas brīvdienu sezonu.

... Un ko domā Tu? Aktuāli notikumi, kurus izvēlamies no katras dienas notikumu klāsta. Gaidām jūsu domas un viedokļus raidījumā ...un ko domā Tu?. Ētera tālruņi 67222888 un 67225599.