No 5. līdz 8. decembrim Latvijas Radio 1 un Pieci.lv ēterā Ideju tenisa izslēgšanas spēles. Meklējot idejas Latvijas attīstībai, secinājām, ka dažas no izspēlētajām, ģenerētajām idejām ir pietiekami interesantas, lai attīstītu tās tālāk, tāpēc organizējam diskusijas, kurās kopā ar ekspertiem tās izvērtējam, pilnveidojam  un, iespējams, līdz Latvijas simtgadei kādu no radītajām idejām varētu arī realizēt.

Trešdiena vakara spēles temats - emocionālā inteliģence. Centralizētais eksāmens emocionālajā inteliģencē. Šim rādītājam obligāti jābūt atspoguļotam CV. Saules absorbcijas un laimes uzņemšanas punkts - Saules kupols.

Raidījuma eksperti spēles finālam, kas norisināsies piektdienas vakarā, vienbalsīgi virza ideju par Saules absorbcijas un laimes uzņemšanas punkta – Saules kupola – izveidi.

Idejas vērtē ekspertu grupa, kuru veido ideju ģeneratori Kristīne Tarvida un Artūrs Jenots, kas iepriekšējās spēlēs novembrī pieteica idejas, kuras šajā spēlē analizē, un pieredzējuši jomas eksperti: Liene Rubina, Rīgas Tehniskās universitātes IdeaLAB vadītāja, Aivita Putniņa, sociālantropoloģe, Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes, Antropoloģijas studiju katedras asociētā profesore, un Solvita Lazdiņa, projekta "Skola2030" vecākā eksperte, Rīgas pilsētas sākumskolas direktore.

Idejas izspēlē Dace Gailāne un Kaspars Silavs no Rīgas improvizācijas teātra.