No 5. līdz 8. decembrim Latvijas Radio 1 un Pieci.lv ēterā Ideju tenisa izslēgšanas spēles. Novembra spēļu ciklā paustās interesantākās idejas izvērtēsim kopā ar to autoriem un ekspertiem, atlasīsim labākās un piektdienas vakarā - lielais fināls! Noskaidrosim, kura ideja uzvarēs! Klausies, skaties un piedalies!

Meklējām  idejas Latvijas attīstībai. Secinājām, ka dažas no izspēlētajām, ģenerētajām idejām ir pietiekami interesantas, lai attīstītu tās tālāk, tāpēc organizējam diskusijas, kurās kopā ar ekspertiem izvērtēsim, pilnveidosim  un iespējams līdz Latvijas simtgadei kādu no radītajām idejām varētu arī realizēt.

Otrdienas vakara spēles temats - izglītība.

Katrā mācību priekšmetā visos vecumos reizi mēnesī notiek kopīgas stundas ar kādas citas valsts skolēniem. Virtuālais sola biedrs citā pasaules malā. Izveidot aproces, kas reģistrē fiziskās aktivitātes, un tikai savācot noteiktu punktu skaitu, var lietot sociālos tīklus.

No trim apspriestajām idejām lielajam finālam piektdien eksperti izvirzīja divas: Katrā mācību priekšmetā visos vecumos reizi mēnesī notiek kopīgas stundas ar kādas citas valsts skolēniem. Virtuālais sola biedrs citā pasaules malā. Analizējot šīs idejas, eksperti arī atzina, ka tās nedaudz pārklājas un, simtgadi gaidot, kā vērtīgāka un attīstāmāka šķiet doma par virtuālo sola biedru citā pasaules malā.

Idejas vērtē ekspertu grupa, kuru veido ideju ģeneratori Jānis Kreilis, Juris Sorokins, Artūrs Jenots un Aleksis Vilciņš, kas iepriekšējās spēlēs novembrī pieteica idejas, kuras šajā spēlē analizē, un izglītības jomā pieredzējuši eksperti: Liene Rubina, Rīgas Tehniskās universitātes IdeaLAB vadītāja, Kārlis Andersons, nodibinājuma “Iespējamā misija” vadītājs, un Dainis Kreilis, organizācijas YFU valdes priekšsēdētājs.

Idejas izspēlē Dita Nitiša un Marģers Jānis Majors no Rīgas Improvizācijas teātra.