No 5. līdz 8. decembrim Latvijas Radio 1 un Pieci.lv ēterā Ideju tenisa izslēgšanas spēles. Meklējot idejas Latvijas attīstībai, secinājām, ka dažas no izspēlētajām, ģenerētajām idejām ir pietiekami interesantas, lai attīstītu tās tālāk, tāpēc organizējam diskusijas, kurās kopā ar ekspertiem tās izvērtējam, pilnveidojam  un, iespējams, līdz Latvijas simtgadei kādu no radītajām idejām varētu arī realizēt.

Ceturtdienas vakara spēles temats – valsts programma. „Draudziņu diaspora” - katram Latvijā ir kāds draudziņš ārzemēs, ar kuru ik dienu noteikti jāsazinās. Ar laiku draudziņi mainās un pēc gadiem visi latvieši savā starpā ir pazīstami! Butaforiskās Latvijas izveide, uz kuru ved ārzemju viesus.

Attīstot un papildinot piedāvātās idejas, raidījuma eksperti spēles finālam, kas norisināsies piektdienas vakarā, virza ideju „Draudziņu diaspora” - katram Latvijā ir kāds draudziņš ārzemēs, ar kuru ik dienu noteikti jāsazinās.

Idejas vērtē ekspertu grupa, kuru veido ideju ģeneratori Roberts Tomme, Miks Muižarājs un Aleksis Vilciņš, kas iepriekšējās spēlēs novembrī pieteica idejas, kuras šajā spēlē analizē, un pieredzējuši jomas eksperti: Jānis Lapsa, Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina fabrikas produktu dizaineris, Zane Čulkstēna, laikmetīgās mākslas centra «Kim?» dibinātāja, un Leonarda Ķestere, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja Starptautisko projektu vadītāja.

Idejas izspēlē Dita Nitiša un Dzintars Rožkalns no Rīgas improvizācijas teātra.