No 5. līdz 8. decembrim Latvijas Radio 1 un Pieci.lv ēterā Ideju tenisa izslēgšanas spēles. Meklējot idejas Latvijas attīstībai, secinājām, ka dažas no izspēlētajām, ģenerētajām idejām ir pietiekami interesantas, lai attīstītu tās tālāk, tāpēc organizējam diskusijas, kurās kopā ar ekspertiem tās izvērtējam, pilnveidojam un, iespējams, līdz Latvijas simtgadei kādu no radītajām idejām varētu arī realizēt.

Piektdienas vakarā vērtējam trīs idejas, kuras pilnveidotas un kā labākās atzīstas iepriekšējo dienu spēlēs.
Virtuālais sola biedrs citā pasaules malā, organizējam virtuālas tikšanās starp pašmāju skolas vecuma un ārvalstīs mītošo Latvijas iedzīvotāju bērniem. Tās iesākumā varētu būt latviešu valodas stundas, arī neformālas sarunas, kas rezultējas ar ciemošanos citam pie cita, jo ne visiem ārzemēs mītošajiem latviešiem ir draugi, pie kuriem atbraukt ciemos.

Saules absorbcijas un laimes uzņemšanas punkta – Saules kupola – izveide.

Raidījuma eksperti vienbalsīgi par labāko atzīst ideju par Saules kupola jeb Saules telpas izveidi, arī klausītāji, kas piedalījās balsojumā sociālajā tīklā twitter par labāko atzinuši šo ideju.

Idejas vērtē ekspertu grupa, kuru veido ideju ģeneratori Māra Rūse un Aleksis Vilciņš, kas iepriekšējās spēlēs novembrī pieteica idejas, kuras šajā spēlē analizē, un pieredzējuši dažādu jomu eksperti: Guntis Kuļikovskis, Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina fabrikas vadītājs, Dainis Kreilis, organizācijas YFU valdes priekšsēdētājs, un digitālā mārketinga speciālists Artūrs Mednis.

Idejas izspēlē Elīna Biseniece un Pēteris Bodnieks no Rīgas Improvizācijas teātra.