Visu pagājušo nedēļu raidījumā Kā labāk dzīvot spēlējām “Ideju tenisu”, lai meklētu interesantas, radošas, neprātīgas un arī trakulīgas idejas labākai dzīvei un Latvijas simtgades svinībām. Kādas atziņas pēc šīs ideju nedēļas ir abiem raidījuma vadītājiem, kādas, pēc viņu domām, bijušas spilgtākās idejas un kuras varētu būt arī īstenojamas?

Latgalē rastā ideja, ko varētu arī realizēt - ezerus un upes pārvērst par Latvijas eksporta preci, Latvija var kļūt par zivju mazuļu audzēšanas vietu visai pasaulei.

Visskaistākā ideja radusies Cēsīs – cepure Gaiziņam! Katrs varētu adīt savu gabaliņu, lai iesaistītu pēc iespējas vairāk cilvēku. Neviens kalns vēl pasaulē nav apadīts.

Šobrīd jau vajadzētu runāt par visām idejām plašāk, iesaistīt cilvēkus, dod impulsu, ka varam tiešām šīs idejas īstenot. Kaut vai, kad būtu jāsāk adīt, lai cepure ar pušķi Gaiziņam 2018. gada 18. novembrī būtu!

Brīnišķīga Liepājā rasta ideja - laimes injekcija, un arī pati Kā labāk dzīvot komanda Liepājā guva īstu laimes poti. Un kāpēc par katru labu darbu nevarētu krāt punktus - "laimes cepumus".

Un kāpēc gan Kristaps Porziņģis nevarētu būt latviešu pirts vēstnieks pasaulē un visiem stāstītu, ka var tik labi iemest bumbu grozā, jo iet pirtī, latviešu pirtī.

Sazināmies ar spēles dalībniekiem Rēzeknē, Cēsīs un Liepājā.

Piedāvājam noskatīties visas "Ideju tenisa" spēles un iedvesmoties, gaidot Latvijas simtgadi. Arvien var padalīties ar savu ideju twittera tēmturī #LV100.