Liepājā Ideju tenisā rastās idejas. Lai latvietis, kas mūždien par visu sūkstās, būtu laimīgs, ir jāizstrādā laimes injekcija. Turklāt tā ir obligāta visiem. Kad jau šīs potes ir izmēģinātas, tās eksportē uz visu pasauli.

Laimes likumā ierakstīts - pienākums būt laimīgam jau no dzimšanas. Laimes praktizēšana – laimes stunda. Laimi padarīt par aizliegto augli. Tad daudzi gribēs kļūt laimīgi.

 

Ieviest laimes solidaritātes nodokli un gada beigās piemērot labo darbu atlaides. Tāpat vajadzētu mērīt laimes iekšzemes kopproduktu. Par katru labi izdarītu lietu piešķirt kredītpunktus (cepumus). Mērķis – savākt gada laikā vismaz 365.

“Neiesprūst” Antiņā un neapstāties pie pirmā mēģinājuma. Zemgalē iestāda garo pupu, lai no tās augstumiem varētu aplūkot, cik skaista ir Latvija.

Pasakas – personības izaugsmes rokasgrāmata. Izstrādāt pasaku lietošanas instrukciju un uzrakstīt tās 21. gadsimta versijā. Izpētīt pasakās, vai latvietī ir saimnieka gēns un viņš var būt uzņēmējs.

Katram jau piedzimstot izsniedz laimes spriguli vai laimes grābekli.

Pozicionēt Latviju, kā kalnaināko valsti pasaulē, kur ir stikla kalns, domu kalns, prāta kalns!

Provokatīvi jautājumi un interesantas idejas, radoša pieeja un pārsteidzošas atbildes raidījuma Kā labāk dzīvot speciālizlaidumā “Ideju teniss” nedēļā no 2. līdz 6. novembrim. Ceturtdien raidām no Liepājas "Lielā dzintara". Kā panākt, lai latvietis beidzot būtu laimīgs un līdz Latvijas simtgadei mūsu valsts Pasaules laimes indeksā ieņemtu vismaz 25. vietu. Kkā lietderīgi izmantot pasakās iekodētās patiesības, lai mūs nevarētu apvest ap stūri, bet gan paši mācētu rīkoties kā, piemēram, ganuzēns, kas piemuļķoja velnu. Raidījumā piedalās Liepājas Kultūras pārvaldes starptautisko sakaru un kultūrpolitikas projektu vadītājs Atis Egliņš-Eglītis, kultūras projektu vadītāja Ieva Hmieļevska, uzņēmējs Mārtiņš Gineitis un režisore, pasākumu vadītāja Maija Kalniņa.

Padalies arī ar savu ideju jau tagad twittera tēmturī #LV100