Ideju tenisā Rēzeknē rastās idejas: Lietišķot latviešu humoru un rast dažādus veidus, kā to padarīt par eksporta preci; Izdomāt veidu, kā stiprināt sajūtas, ka centrs ir tepat, kur tu esi, ka centrs ir sevī; Radīt universālu holistisku mācību priekšmetu, kas to visu atbalsta; Visi latvieši no pasaules uz vienu nedēļu Latvijā ierodas svinēt svētkus.

 

 

 

Provokatīvi jautājumi un interesantas idejas, radoša pieeja un pārsteidzošas atbildes raidījuma Kā labāk dzīvot? speciālizlaidumā “Ideju teniss” nedēļā no 2. līdz 6. novembrim. Pirmdien raidām no Rēzeknes, no Latgales vēstniecības „Gors”. Ideju tenisu Rēzeknē spēlē literatūrzinātniece Rēzeknes Augstskolas profesore Ilga Šuplinska, uzņēmējs ,SIA "Ltd Karogi" izpilddirektors, Latgales novadpētnieks, heraldiķis, Latgales karoga idejas autors un īstenotājs Māris Rumaks, Rēzeknes Augstskolas projektu koordinators, Žurnāla "A12" rubrikas "Domnīca" vadītājs Māris Igavens un Latgales vēstniecības "Gors" marketinga nodaļas vadītāja Edīte Husare.

Kādu produktu vai preču ražošanai Latvija ir ideāla vieta un kas ir tas produkts, ar kuru mēs esam pasaules lielvalsts un kas ir tas, kas ir vai varbūt vēl tikai tiks izdomāts Latvijā? Un kas būtu tas, kas jāizdara pašiem latgaliešiem, lai Latgale nākamo 10 gadu laikā kļūtu par to Latvijas novadu, kuru min kā pirmo un varbūt uz turieni pat pārceltu Latvijas galvaspilsētu.

Padalies arī ar savu ideju jau tagad twittera tēmturī #LV100