Ideju tenisa Rīgā idejas. Latvijas veiksmes stāsts luksus prece - elektromobilis savienojumā ar airdogu - lidojošais automobilis. Iespējams tāpēc Latvija ir bez ceļiem tradicionālā izpratnē.

Latvijā top prenovecošanās tabletes un visu pasauli apgādājam ar liepziedu tēju. Pārdodam sēņošanas tradīcijas un nosēņojam pasauli.

Daudzi slavenie latvieši kļūst par latviešu pirts vēstniekiem pasaulē.

Lai 18. novembri zinātu visā pasaulē, Latvijā rada dziesmu, kuru dzied visā pasaulē. Sarīkojam zibakciju, kuras laikā visi cilvēki vienlaicīgi pasaulē dzied. Latviešu kapusvētkus padarīt par pasaulē svinamiem svētkiem.

Uz simtgadi radām pasauli no jauna - dzēšam iepriekšējos 100 gadus un sākam visu no jauna. Mums ir amnēzijas tablete. Pirms tās iedzeršanas uzrakstām vēsturi, kādu mēs gribam.

18. novembrī kuram ugunskurus Latvijas robežas garumā. Materiālus kurināšanai savāc Lielās talkas laikā pavasarī un nogādā uz robežu. To visu var redzēt no kosmosa.

Pie viena vārām ugunskura zupu un bļodiņu karsta viruma var iemainīt pret dziesmu, stāstu vai ideju.

Provokatīvi jautājumi un interesantas idejas, radoša pieeja un pārsteidzošas atbildes raidījuma Kā labāk dzīvot speciālizlaidumā “Ideju teniss” nedēļā no 2. līdz 6. novembrim. Piektdien tiešraide no Rīgas, Latvijas Radio 1. studijas. Kas varētu būt Latvijas otrais "Minox" - kas pēc 10 gadiem būs tā prece, pakalpojums vai darbības joma, ar kuru Latviju pazīst visā pasaulē. Un kas jādara, lai pasaulē 18. novembris būtu tikpat zināms kā 4. jūlijs, jeb kā nosvinēt Latvijas simtgadi, lai par to runātu Tālajos Austrumos, Kolumbijā un Togo. Ideju tenisu Rīgā spēlē Latvijas Radio darbinieki Anda Buševica, Uģis Lībietis, Agnese Linka un Elvis Jansons.

Padalies arī ar savu ideju jau tagad twittera tēmturī #LV100.