Māra Žundas mājas lapā lasām: „Viss sākās tolaik, kad viss bija slikti, vai arī tad, kad es pamanīju, ka var taču labāk! Es strādāju IT jomā un toreiz viss šķita lieliski teorētiski, bet ne praktiski. Es esmu strādājis daudzos lieliskos Latvijas uzņēmumos, starp lieliskiem kolēģiem, tomēr biju saskāries ar fizikālās un emocionālās inteliģences trūkumu sevī. Pietrūka enerģijas un dzīvesprieka. Pagrieziena punkts bija Vima Hofa metodes apgūšana, mācības par kouču, pirtnieku, daudzas uztura grāmatas, raksti un online apmācības, kas šobrīd jau ir rezultējušās daudzās citās jomās.”

Māris atzīst: „Ierobežojošiem uzskatiem var būt dažnedažādi avoti. Šaurākā izpratnē var sacīt, ka šie uzskati nāk no diviem galvenajiem avotiem: no sevis un no apkārtējās vides. Jebkurā gadījumā jāteic, ka abu šo avotu bloķēšana ir atslēga tava iekšējā potenciāla atraisīšanai.” 

"Ceļi, lai justos labi, šobrīd ir visdažādākie. Vienkārši ir jāceļas un jādara," sarunā raidījumā Monopols atzīst Māris Žunda.

Lai arī šobrīd Māris Žunda ir vairāk pievērsies veselības jautājumiem, bet viņš atzīst, ka "ar vienu aci ir veselības tehnoloģijās" un, iespējams, kādreiz tur atgriezīsies.

"Tehnoloģijas ir veids, kā var šobrīd veiksmīgi iemanīt veselību tiem cilvēkiem, kas varbūt to šobrīd neapzinās, ka viņiem to vajag," uzskata Māris Žunda. 

"Ja mēs uzskatām, ka mūsu standarts ir augstāks, mēs meklējam veidus, kā mūsdienīgi, efektīvi piesaistīt jauniešus, bērnus, kā senioriem iedot piekļuvi zināšanām. Var minēt telemedicīnu, attālinātās konsultācijas palīdzēt veidā, kur sabiedrības veselības projekti vai virzieni nav pieejami."