Mazs modeļu vilciens traucas garām izgaismotām mājiņām, kuras kopā ar sliedēm novietotas uz paliktņa, kas izdekorēts ar sendienu dzelzceļa biļešu attēliem. Airītes dzelzceļa stacijā vienīgais oriģinālais interjera priekšmets ir koka sols uzgaidāmajā telpā, taču atjaunotajā industriālā mantojuma objektā, ko tās saimnieki dēvē par 20. gadsimta 20. gadu latviešu muižu, ar informācijas stendiem un citiem dzelzceļa stacijai piederošiem priekšmetiem ir radīts noskaņojums no pagātnes, kad te cilvēki strādāja dzelzceļa kasē, citi pirka biļetes, gaidīja vilcienu, sagaidīja atbraucējus un pavadīja aizbraucējus.

Rīdzinieki Pēteris un Kristīne Stumburi pirms 16 gadiem iegādājas lauku īpašumu Saldus novada Zirņu pagastā un pēc kāda laika viņi savā paspārnē arī paņēma  līdzās esošo Airītes dzelzceļa staciju ar tekošu jumtu un izsistiem logiem. Tagad Stumburi ēkā turpina atjaunošanas darbus, bet ikvienam apmeklētājam te ir iespēja izzināt gan Airītes stacijas, gan citu posma Jelgava-Liepāja dzelzceļa staciju vēsturi, gan arī aplūkot un aptaustīt še esošos eksponātus. Par Airītes staciju stāsta Pēteris Stumburs.

Airītes stacijas pagaidu ēka tika atklāta 1928. gada nogalē līdz ar Glūdas-Liepājas dzelzceļa būvi. Divstāvu ēka, kas redzama tagad, tika uzbūvēta 1935. gadā. Pārdzīvojusi kara gadus un padomju laikus, stacija tika slēgta 1993. gadā. 

Tiek uzskatīts, ka šīs stacijas ēkas būvniecības projektā arī piedalījies inženierzinātņu doktors, profesors Artūrs Tramdahs, viņš te ir redzams vienā  no palielinātajām fotogrāfijām, kas uzņemtas pagājuša gadsimta 30. gados un ataino  cilvēkus  šī dzelzceļa posma stacijās.

Kristīne un Pēteris Stumburi vedina tālāk, garām stacijas ēkas maketam, kur mazajiem ekskursantiem ir iespēja ielūkoties stacijas telpās un kādā no šīs leļļu stacijas atvilktnēm atrast arī gardu pārsteigumu, garām informācijas stendiem par katru šīs dzelzceļa līnijas staciju, līdz nonākam pie padomju laika 50. gadu krāsns, kas nokrāsota balta un aplīmēta ar seniem reklāmas plakātiem.

Bez reklāmām un dzelzceļa kartēm vēl jāpiemin  sens sienas pulkstenis, kas reiz rotājis „Tukums-2” stacijas telpu un kases lodziņā nolikta sudrabota  paplāte  monētām.